• BİZ İŞİMİZİ ÖNEMSİYORUZ..!!
  • BİZ İŞİMİZİ ÖNEMSİYORUZ..!!

Hakkımızda

Geleneksel reklamcılık anlayışını geride bırakan Anadolu Tanıtım ve Reklam Hizmetleri kendisini, ‘Tanıtım ve Reklam alanında stratejiler geliştirip, bu doğrultuda çağın gereklerine göre çözümler üreten bir çözüm ortağı’ olarak tanımlar. Ana felsefesi ise sürekli gelişimdir.
Anadolu Tanıtım ve Reklam Hizmetleri, kurumsal kimlik çalışmalarından marka yaratma ve konumlandırmaya, ulusal kampanyalardan siyasal iletişim ve propaganda çalışmalarına, TV reklam filmlerinden kurumsal tanıtım filmlerine, web tasarım ve yazılım hizmetlerinden her tür basılı materyale, halkla ilişkiler çalışmalarından sosyal medya danışmanlığına kadar geniş bir yelpazede çözümler sunar.
2019 yılında kurulan Anadolu Tanıtım ve Reklam Hizmetleri’nin az zamanda büyük işler başarmasının altında yatan en büyük etken, kurucu ortakların 20 yıla yakın bir zamandır sektörde hizmet vermiş olması ve buna bağlı olarak gerekli tecrübe ve bilgi birikimine sahip olmasıdır.
Hızla değişen ve gelişen teknolojik yenilikler nedeniyle değişimi kaçınılmaz olan tanıtım ve reklam sektöründe, kendini sürekli olarak yenileyen Anadolu Tanıtım ve Reklam Hizmetleri; işini, yeniliği ve üretmeyi seven dinamik ekibiyle müşterilerine hizmet verir.
Sunduğu çözümlerle çalıştığı firmaların gücüne güç katmayı hedefleyen Anadolu Tanıtım ve Reklam Hizmetleri, sizlerle de dostluğa dönüşecek iş birlikleri yapmaktan onur duyar.

  • Müşteri Memnuniyeti
  • Kaliteli Hizmet
  • Kullanılan ileri teknoloji nedeniyle yenilikçi ve tüm cihazlara uyumludur.

Anadolu Tanıtım ve Reklam Hizmetleri
Tanıtım FİLMİ

Tanıtım filmi, firma ya da ürünün tanılabilirliğini arttırmak, bu bahsi geçen birimlerin ulusal ve uluslararası alanlarda temsil çalışmalarını genişletmek için kullanılır.

Devam

Anadolu Tanıtım ve Reklam Hizmetleri
Reklam Fotoğrafçılığı

Reklam fotoğrafçılığı, firmaların reklamda kullanmak istedikleri fotoğraflarının, reklam tasarımlarında kullanılabilir özellikte çekilmesidir.

Devam

Anadolu Tanıtım ve Reklam Hizmetleri
360 Sanal Tur

Sanal tur her türlü iç ve dış mekanın bilgisayar ve telefon aracılığıyla internet ortamında izlenmesine olanak sağlar.

Devam

Anadolu Tanıtım ve Reklam Hizmetleri
Web Tasarım

Tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya (tasarımın yazılıma) dönüşmesi işlemleridir.

Devam

Anadolu Tanıtım ve Reklam Hizmetleri
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Uzmanı, kısıtlı veri ve argümanla kurum/markanıza Sosyal Mecralarda maksimum fayda ve algı kazandıran kişidir.

Devam

Anadolu Tanıtım ve Reklam Hizmetleri
Kurumsal KİMLİK

Kurumsal kimlik firmanın iç ve dış dünyadan görünen yüzüdür. Kurumsal kimlik firmalarda ortaya çıkabilecek olan kimlik kargaşasını yok eder.

Devam

Anadolu Tanıtım ve Reklam Hizmetleri
Otomasyon Yazılımları

Otomasyon yazılımları gerekli denetim ve düzenlemeleri yapabilen yazılımlardır. Profesyonel firmalardan otomasyon yazılımı desteği alınması iş gücünü hafifletir.

Devam

Anadolu Tanıtım ve Reklam Hizmetleri
Baskı-Matbaa-Promosyon ÜRÜNLERİ

İşletmemizde her türlü baskı, matbaa ve promosyon ürünleri mevcuttur.


Devam

Ürünlerimiz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut molestie sollicitudin egestas. Maecenas orci augue, volutpat in est non, gravida pretium nisl. Morbi efficitur mi a finibus congue.

İnternetin Gücünü Yeniden Keşfedin!

İhtiyaçlarınıza hızlı anında cevap verecek, firmanıza özel tasarım ve yazılım hizmeti ile sektörünüzde sizleri lider konuma taşıyacak web siteleri geliştiriyoruz.Bizim amacımız tüm müşterilerimizi verdiğimiz hizmetler doğrultusunda memnun ve mutlu etmek.